Produkty

PlayMais Mozaiki

 • PlayMais Mozaika "Księżniczki"

  Nowa odmiana PlayMais Mozaika to zminiaturyzowana wersja Playmais, tak aby Kreatywny Maluch mógł wyklejać PlayMais na załączonych kolorowych kartach - w tym wypadku są to Księżniczki w różnych pozach i strojach.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Kucyki"

  PlayMais Mozaika to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami kucyków. Warto połączyć standardowy Playmais z PlayMais Mozaiką.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Małe ZOO"

  PlayMais Mozaika "Małe ZOO" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami zwierząt (małpka, zebra, lew, tygrys, słoń, hipopotam). 

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta"

  PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami morskich stworzeń (konik morski, ośmiornica i różne odmiany ryb).

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Mali Przyjaciele"

  PlayMais Mozaika "Mali Przyjaciele" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zawiera karty z różnymi motywami małych zwierzaczków (kotek, piesek, króliczek, kaczka, myszka, miś).

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Pojazdy"

  PlayMais Mozaika "Pojazdy" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z pojazdami - traktor, helikopter, samolot, koparka, samochód, rakieta.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Eduline Mozaika

  Zestaw składa się z ponad 12000 PlayMais, 6 gąbeczek do nawilżenia i instrukcje

  zobacz
  139,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Małe zwierzęta leśne"

  Nowa odmiana PlayMais Mozaika to zminiaturyzowana wersja Playmais, tak aby Kreatywny Maluch mógł wyklejać PlayMais na załączonych kolorowych kartach - w tym wypadku są to MAŁE ZWIERZĘTA LEŚNE.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Mała Farma"

  PlayMais Mozaika to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami zwierzątek żyjących na farmie. Warto połączyć standardowy Playmais z PlayMais Mozaiką.

  zobacz
  42,00 zł