Produkty

Kategorie

 • PlayMais pojedyńczy KSIĘŻNICZKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KSIĘŻNICZKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KSIĘŻNICZKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy RYBKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie RYBKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować RYBKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedynczy KRÓWKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KRÓWKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KRÓWKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais Fun to learn - Kolory i kształty

  Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Zestaw składa się z 14 kart do wyklejenia na płasko, ponad 550 PlayMais, gąbeczki, nożyka oraz instrukcji.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Fun to play - Traktor

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętego traktora, do wyklejenia są również inne motywy związane z pracą na farmie.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Fun to Learn - Liczby

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętej ciufci z wagonikami, do wyklejenia jest również 14 kart z motywami i cyferkami.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Księżniczki"

  Nowa odmiana PlayMais Mozaika to zminiaturyzowana wersja Playmais, tak aby Kreatywny Maluch mógł wyklejać PlayMais na załączonych kolorowych kartach - w tym wypadku są to Księżniczki w różnych pozach i strojach.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Kucyki"

  PlayMais Mozaika to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami kucyków. Warto połączyć standardowy Playmais z PlayMais Mozaiką.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Małe ZOO"

  PlayMais Mozaika "Małe ZOO" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami zwierząt (małpka, zebra, lew, tygrys, słoń, hipopotam). 

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta"

  PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami morskich stworzeń (konik morski, ośmiornica i różne odmiany ryb).

  zobacz
  42,00 zł