Produkty

PlayMais Pojedynczy

 • PlayMais pojedyńczy LEW

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie LWA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować LWA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy ŻYRAFA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie ŻYRAFĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować ŻYRAFĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KSIĘŻNICZKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KSIĘŻNICZKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KSIĘŻNICZKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy RYBKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie RYBKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować RYBKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedynczy KRÓWKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KRÓWKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KRÓWKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedynczy DINO

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie DINOZAURA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować DINOZAURA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KOMBAJN

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KOMBAJNU. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KOMBAJN.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy PIES

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie PIESKA. W zestawie Pojedyńczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować PIESKA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KOŃ

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KONIKA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KONIKA.

  zobacz
  14,00 zł