Produkty

PlayMais Fun to learn

 • PlayMais Fun to learn - Kolory i kształty

  Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Zestaw składa się z 14 kart do wyklejenia na płasko, ponad 550 PlayMais, gąbeczki, nożyka oraz instrukcji.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Fun to play - Traktor

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętego traktora, do wyklejenia są również inne motywy związane z pracą na farmie.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Fun to Learn - Liczby

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętej ciufci z wagonikami, do wyklejenia jest również 14 kart z motywami i cyferkami.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais FUN TO LEARN "ABC"

  Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętych sześcianów, które trzeba powyklejać i połączyć, do wyklejenia jest również 10 innych kart z motywami, w których Kreatywny Maluch uczy się literek. Zestaw  gwarantuje godziny zabawy nie tylko z...

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais FUN TO LEARN "PRZECIWIEŃSTWA"

   Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętego słonia, którego trzeba udekorować, do wyklejenia jest również 14 innych kart z motywami, w których Kreatywny Maluch uczy się przeciwieństw. Zestaw  gwarantuje godziny zabawy nie tylko z kartami, lecz...

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Fun To Play - Piraci

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz statku pirackiego, do wyklejenia są również inne motywy związane z piratami.

  zobacz
  54,00 zł