O nas

 Dystrybutor produktów Playmais® na Polskę:

PRODUCENT:
Playmais to niemiecka firma, która stworzyła serię naturalnych i biodegradalnych pianek ze skrobi kukurydzianej oraz wody barwionej naturalnie stanowiących podstawę zabaw plastycznych, zajęć terapeutycznych oraz przyjenmego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. elitarną nagrodę „spiel gut” i ToyTalk.

KREATYWNE Klocki Playmais powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy.

Naszym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty.

W sklepie internetowym zajmujemy się sprzedażą kreatywnych zabawek wykonanych wyłącznie z naturalnych surowców.

Promujemy i sprzedajemy produkty wykonane z surowców odnawialnych. Celem firmy jest stworzenie oferty przyjaznej ekologicznie, alternatywnej w stosunku do produkcji konwencjonalnej, której wpływ na środowisko byłby znacząco korzystniejszy niż jak to jest w przypadku produkcji od momentu  powstania produktu aż do jego rozkładu.

Największą zaletą produktów Playmais jest to, iż ulegają one całkowitej biodegradacji.

PlayMais® – ekologiczny materiał kreatywny, który potrzebuje jedynie trochę wody aby się ze sobą kleić. Jest plastyczny lecz w odróżnieniu od innych mas plastycznych, nie brudzi dywanów, można po nim pisać, spłaszczyć jak płaską kartkę, a nawet go wycinać.

Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości produkty znanej, sprawdzonej niemieckiej firmy.

tel.mob: +48    600-068-474