Najczęściej kupowane

Produkty na stronie

 • PlayMais Mozaika "Mała Farma"

  PlayMais Mozaika to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami zwierzątek żyjących na farmie. Warto połączyć standardowy Playmais z PlayMais Mozaiką.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais Fun To Play - Piraci

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz statku pirackiego, do wyklejenia są również inne motywy związane z piratami.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Karty "Fun To Learn"

  "Kolory i kształty" to 14 kolorowych kart - do wyklejania na płasko. W zestawie znajdziemy: postacie, zwierzęta, rosliny, pojazdy. Dzięki kartom dziecko ma mozliwość poznać i utrwalić podstawowe kolory i ksztalty.

  zobacz
  17,00 zł
 • PlayMais Eduline Mozaika

  Zestaw składa się z ponad 12000 PlayMais, 6 gąbeczek do nawilżenia i instrukcje

  zobacz
  139,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Małe zwierzęta leśne"

  Nowa odmiana PlayMais Mozaika to zminiaturyzowana wersja Playmais, tak aby Kreatywny Maluch mógł wyklejać PlayMais na załączonych kolorowych kartach - w tym wypadku są to MAŁE ZWIERZĘTA LEŚNE.

  zobacz
  42,00 zł
 • PLayMais Książeczka PLAYBOOK

  Książeczka ukazujące jak wykorzystać PlayMais z innymi elementami takimi jak karton. Pomysły i instrukcje przedstawiające jak zrobić pacynki, pudełeczka, zwierzątka, zagrody i inne motywy.

  zobacz
  17,60 zł
 • PlayMais pojedynczy KRÓWKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KRÓWKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KRÓWKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais FUN TO LEARN "ABC"

  Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętych sześcianów, które trzeba powyklejać i połączyć, do wyklejenia jest również 10 innych kart z motywami, w których Kreatywny Maluch uczy się literek. Zestaw  gwarantuje godziny zabawy nie tylko z...

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy PIES

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie PIESKA. W zestawie Pojedyńczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować PIESKA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais książeczka "Karty"

  Książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci od 3 lat i uczy dwuwymiarowego postrzegania przestrzeni. Książeczka zawiera kartki z wzorem do wyklejenia z użyciem PlayMais. Gotową wyklejoną kartkę można wyciąć i wysłać np. pocztą.

  zobacz
  13,35 zł

Produkty na stronie