Najczęściej kupowane

Produkty na stronie

 • PlayMais Makieta "Świat Morski"

  PlayMais "Makieta Świat Morski" zawiera kolorowe plansze, tekturowe makiety z zestawu "Świat Morski", dodatkowo kolorowe instrukcje "krok po kroku" do wykonania wszystkich elementów z tego kompletu.

  zobacz
  17,00 zł
 • PlayMais "Świat Deco"

  Zestaw dla dziewczynek umożliwiający zbudowanie i udekorowanie torebeczki, puzderka, zawieszki "Nie przeszkadzać", doniczki i ramki na zdjęcie. Skierowany dla dzieci od 5 lat.

  zobacz
  78,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy RYBKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie RYBKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować RYBKĘ.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais Fun to Learn - Liczby

  Seria PlayMais przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętej ciufci z wagonikami, do wyklejenia jest również 14 kart z motywami i cyferkami.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta"

  PlayMais Mozaika "Morskie zwierzęta" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami morskich stworzeń (konik morski, ośmiornica i różne odmiany ryb).

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KOMBAJN

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KOMBAJNU. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KOMBAJN.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais FUN TO LEARN "PRZECIWIEŃSTWA"

   Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętego słonia, którego trzeba udekorować, do wyklejenia jest również 14 innych kart z motywami, w których Kreatywny Maluch uczy się przeciwieństw. Zestaw  gwarantuje godziny zabawy nie tylko z kartami, lecz...

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais Zestaw24 szt. kart czarno-białych

  Karty przeznaczone są do wyklejania na płasko.  Zestaw zawiera 24 sympatyczne wzory: postacie, zwierzątka, rośliny. Zestaw jest idealny do urozmaicenia pracy z PlayMais. Wymiary kart: 11x15 cm.

  zobacz
  16,00 zł
 • PlayMais "Świat Farmy"

  Wszystkie dzieci lubią zwierzęta, zestaw Farma zapoznaje dziecko ze zwierzętami domowymi. Skierowany do dzieci od 5 lat.

  zobacz
  78,00 zł
 • PlayMais pojedynczy DINO

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie DINOZAURA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować DINOZAURA.

  zobacz
  14,00 zł

Produkty na stronie