Najczęściej kupowane

Produkty na stronie

 • PlayMais Fun to learn - Kolory i kształty

  Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais. Zestaw składa się z 14 kart do wyklejenia na płasko, ponad 550 PlayMais, gąbeczki, nożyka oraz instrukcji.

  zobacz
  54,00 zł
 • PlayMais mały

  Zestaw składa się z ponad 150 PlayMais, 1 gąbeczki i instrukcji.

  zobacz
  27,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KOŃ

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KONIKA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KONIKA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais książeczka "Moje pierwsze dzieła"

  Książeczka przeznaczona dla dzieci dopiero rozpoczynających zabawę z PlayMais. Można w niej odnaleźć przykłady najprostszych modeli, a także krok po kroku przyjrzeć się etapom tworzenia niektórych z nich.

  zobacz
  12,99 zł
 • PlayMais Mozaika "Księżniczki"

  Nowa odmiana PlayMais Mozaika to zminiaturyzowana wersja Playmais, tak aby Kreatywny Maluch mógł wyklejać PlayMais na załączonych kolorowych kartach - w tym wypadku są to Księżniczki w różnych pozach i strojach.

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy LEW

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie LWA. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować LWA.

  zobacz
  14,00 zł
 • PlayMais "Świat Dżungli"

  Zestaw dla przyszłych odkrywców i obieżyświatów. Wprowadza dziecko w świat dzikich, afrykańskich zwierząt. Skierowany dla dzieci od 3 lat, uczy dwuwymiarowego kształtowania. 

  zobacz
  78,00 zł
 • PlayMais Eduline uzupełnienie

  PlayMais uzupełnienie zawiera: 6300 PlayMais, 24- stronicową ulotkę oraz instrukcje ukazującą zastosowanie PlayMais.

  zobacz
  170,00 zł
 • PlayMais Mozaika "Małe ZOO"

  PlayMais Mozaika "Małe ZOO" to doskonały materiał nie tylko na mozaikę lecz do tworzenia trójwymiarowych mniejszych światów. Oprócz drobnych PlayMaisów zestaw zawiera  karty z różnymi motywami zwierząt (małpka, zebra, lew, tygrys, słoń, hipopotam). 

  zobacz
  42,00 zł
 • PlayMais pojedyńczy KSIĘŻNICZKA

  Kreatywny zestaw tematyczny PlayMais umożliwiający zbudowanie KSIĘŻNICZKĘ. W zestawie Pojedynczym znajduję się ponad 70 PlayMais, gąbeczka do nawilżania oraz czytelna instrukcja ukazująca jak krok po kroku zbudować KSIĘŻNICZKĘ.

  zobacz
  14,00 zł

Produkty na stronie